Swimmers of the week

    3469 Views

    Name: Sammie Moore
    Gender: Female
    Division: Green
    Swim Team: Wellington Green – Brighton-Carisbrooke
    Date: Week of June 28

    Name: Hannah Roberts
    Gender: Female
    Division: Green
    Swim Team: Wellington Green – Brighton-Carisbrooke
    Date: Week of June 28

    Name: Eli Pfohl
    Gender: Male
    Division: Green
    Swim Team: Wellington Green – Brighton-Carisbrooke
    Date: Week of June 28

    Name: Amy Brown
    Gender: Female
    Division: Red
    Swim Team: Devenger
    Date: Week of June 28

    Name: Logan and Nora Edwards
    Gender: Male
    Division: Red
    Swim Team: Devenger
    Date: Week of June 28

    Name: Grady Respess
    Gender: Male
    Division: Gold
    Swim Team: Heritage Lakes
    Date: Week of June 28

    Name: Meredith Clark
    Gender: Female
    Division: Gold
    Swim Team: Heritage Lakes
    Date: Week of June 28

    Name: Leah Clark
    Gender: Female
    Division: Gold
    Swim Team: Heritage Lakes
    Date: Week of June 28

    Name: Cadence Flaig
    Gender: Female
    Division: Gold
    Swim Team: Heritage Lakes
    Date: Week of June 21

    Name: Hannah Tydings
    Gender: Female
    Division: Green
    Swim Team: Bent Creek
    Date: Week of June 28

    Name: Grayson Gamrat
    Gender: Female
    Division: Purple
    Swim Team: Roper Mountain Estates – Asheton Rec
    Date: Week of June 28

    Name: Alex Hirschburger
    Gender: Male
    Division: Blue
    Swim Team: Dovetree
    Date: Week of June 28

    Name: Landon Hall
    Gender: Male
    Division: Blue
    Swim Team: Dovetree
    Date: Week of June 28

    Name: Ella Patrick
    Gender: Female
    Division: Blue
    Swim Team: Dovetree
    Date: Week of June 28

    Name: Landon Hall
    Gender: Male
    Division: Blue
    Swim Team: Dovetree
    Date: Week of June 28

    Name: Ella Patrick
    Gender: Female
    Division: Blue
    Swim Team: Dovetree
    Date: Week of June 28

    Name: Elizabeth Lockhart
    Gender: Female
    Division: Blue
    Swim Team: Dovetree
    Date: Week of June 28

    Name: Ralen Holland
    Gender: Female
    Division: Blue
    Swim Team: Dovetree
    Date: Week of June 28

    Name: Roman Ruggiero
    Gender: Male
    Division: Blue
    Swim Team: Spaulding Farm
    Date: Week of June 28

    Name: Brody Belue
    Gender: Male
    Division: Blue
    Swim Team: Dovetree
    Date: Week of June 28

    Name: Luke Tenpas
    Gender: Male
    Division: Purple
    Swim Team: Holly Tree CC
    Date: Week of June 28

    Name: William Brown
    Gender: Male
    Division: Green
    Swim Team: Bent Creek
    Date: Week of June 28

    Name: Christian Frank
    Gender: Male
    Division: Purple
    Swim Team: Holly Tree CC
    Date: Week of June 28

    Name: Maddie Cobb
    Gender: Female
    Division: Purple
    Swim Team: Holly Tree CC
    Date: Week of June 28

    Name: Maggie Wood
    Gender: Female
    Division: Purple
    Swim Team: Holly Tree CC
    Date: Week of June 28

    Name: Jacob Schwasnik
    Gender: Male
    Division: Purple
    Swim Team: Roper Mountain Estates – Asheton Rec
    Date: Week of June 28

    Name: Ava Klepper
    Gender: Female
    Division: Blue
    Swim Team: Silverleaf
    Date: Week of June 28

    Name: Brady Clayton
    Gender: Male
    Division: Blue
    Swim Team: Silverleaf
    Date: Week of June 28

    Name: Grayson Thomas
    Gender: Male
    Division: Purple
    Swim Team: Riverwalk
    Date: Week of June 28

    Name: Maddie Nelson
    Gender: Female
    Division: Purple
    Swim Team: Riverwalk
    Date: Week of June 28

    SHARE

    Comments

    Related Articles